Dym z komina Orlenu będzie pachniał... wanilią
PKN Orlen poinformował, że w najbliższych dniach mogą wystąpić uciążliwości zapachowe związane z wyłączeniem najwyższego komina w Zakładzie Produkcyjnym w Płocku i uruchomieniem niższego - rezerwowego. Żeby ograniczyć uciążliwość zapachową siarkowodoru, do komina zostanie podany preparat antyodorowy o zapachu wanilii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7908115232606242300)
