Koniec budowy części obwodnicy Warszawy. Teraz czas na testy
Roboty budowlane na ursynowskim odcinku Południowej Obwodnicy Warszawy zostały już zakończone. Aktualnie trwa etap testowania, kalibracji i odbioru systemów bezpieczeństwa – poinformowała rzeczniczka warszawskiego oddziału GDDKiA Małgorzata Tarnowska. Dodała, że po zakończeniu wszystkich testów i odbiorów trasa zostanie oddana do użytku. „Zakładamy, że stanie się to jesienią tego roku” – wyjawiła.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11337932802606242003)

