Warszawa. Radni zadecydowali o czasowym obniżeniu opłat za odbiór odpadów
W czwartek (06.06.24) na sesji Rady Warszawy, rajcy miejscy przegłosowali obniżkę opłat za śmieci. Warszawiacy zapłacą mniej za odbiór odpadów od 1 października 2024 roku do 30 września 2025 roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12807756542606250034)


