Ścieki wystrzeliły z toalet w Warszawie. Winnych awarii póki co brak
W mieszkaniach na warszawskim Powiślu ścieki wystrzeliły z toalet na dwa metry w górę. Mieszkania nadają się do remontu. Mieszkańcy winą obarczają dewelopera, który obok ich bloków stawia apartamentowiec. Spółdzielnia obwinia ratusz i wodociągi i boi się większej katastrofy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11566352232606251022)
