Warszawscy aktywiści chcą zakazu spalania węgla w stolicy
17 lutego aktywiści z Warszawy Bez Smogu, Warszawskiego Alarmu Smogowego i Smoga Wawerskiego przekażą władzom stolicy, radnym miejskim i radnym Sejmiku woj. mazowieckiego petycję w sprawie zakazu spalania węgla, pod którą zebrali 8174 podpisów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3701363792606250701)
