Toalety miejskie w Gliwicach będą bezpłatne
Już wkrótce za skorzystanie z miejskich toalet w Gliwicach nie trzeba będzie płacić. Prezydent Katarzyna Kuczyńska-Budka w kampanii wyborczej zapowiadała zniesienie opłat i właśnie podjęła decyzję w tej sprawie. Teraz konieczny jest przegląd stanu technicznego miejskich szaletów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1710094382606241630)



