Müller: robimy wszystko, żeby zimą nie zabrakło węgla dla odbiorców indywidualnych
Robimy wszystko, aby zimą nie zabrakło węgla dla odbiorów indywidualnych - zapewnił w czwartek rzecznik rządu Piotr Müller. Poinformował przy tym, że rząd pracuje nad zwiększeniem wydobycia węgla i aktywnie działa na rynku międzynarodowym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18210860782606250438)
