Wiceminister Krzysztof Bolesta na Radzie UE ds. Energii
Konkluzje w sprawie rozwoju zrównoważonych sieci energetycznych były głównym tematem rozmów podczas posiedzenia Rady UE ds. Energii które odbyło się 30 maja 2024 r. w Brukseli. Polskę reprezentował wiceminister klimatu i środowiska Krzysztof Bolesta.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14261329022606240159)









