Envicon 2021. Aktywni (nie tylko) w Wielkopolsce
Ponad 30 000 zł przeznaczył na nagrody dla zwycięzców Konkursu „Aktywni w Wielkopolsce” Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Wśród laureatów znaleźli się Urząd Miasta i Gminy Szamotuły, Miasto i Gmina Wysoka, a także Gmina Jarocin.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14779741802606241931)
