Ponad 30 000 zł przeznaczył na nagrody dla zwycięzców Konkursu „Aktywni w Wielkopolsce” Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Wśród laureatów znaleźli się Urząd Miasta i Gminy Szamotuły, Miasto i Gmina Wysoka, a także Gmina Jarocin.

Od sześciu lat Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego spośród uczestników Konkursu Puchar Recyklingu wybiera najbardziej aktywnie działające w zakresie gospodarki odpadami na terenie Wielkopolski podmioty, a następnie wręcza im nagrody finansowe.

Nagrody

Pierwsze miejsce i nagroda finansowa w wysokości 10 000 zł trafiły do Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły, na drugim stopniu podium z nagrodą w wysokości 9000 zł stanęło Miasto i Gmina Wysoka, natomiast trzecie miejsce zajęła Gmina Jarocin, za co odebrała 8000 zł.

Wyróżnienia

Przyznano także dwa wyróżnienia, opiewające na kwotę 3000 zł każde. Otrzymał je Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie oraz Miasto Gniezno. Nagrody podczas Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, która odbyła się 12 października 2021 r. w Poznaniu, wręczył członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego – Jacek Bogusławski wraz z Zarządem firmy ABRYS, organizatora Konkursu Puchar Recyklingu.
Zwycięzcom gratulujemy!

Nagrodzeni w pozostałych kategoriach podczas Gali 25. edycji Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON

Czytaj więcej

Skomentuj