Uzdrowisko Busko-Zdrój w wieży ciśnień uwarzy piwo dla kuracjuszy
Trzy projekty Uzdrowiska Buska-Zdrój o wartości ponad 40 milionów zostaną zrealizowane dzięki unijnej dotacji. W ramach jednego z projektów zrewitalizowany zostanie budynek uzdrowiskowej wieży ciśnień. Zostanie ona wyposażona w infrastrukturę do produkcji piwa, które będzie wykorzystywane do celów zabiegowych (m.in. kąpiele w piwie).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17539801682606241623)

![Wieża ciśnień - wieżą pamięci? Ambitny projekt w Śremie [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2018/03/wieza-pamieci-powstania-300x166.jpg)