Śląskie. Bakterie grupy coli w punkcie poboru wody w stacji Wilkowicach
Bakterie grupy coli stwierdzono w wodzie ze Stacji Uzdatniania Wody w Wilkowicach – przekazały w czwartek rano służby kryzysowe wojewody śląskiego. Woda nie nadaje się do picia i użytkowania. Sytuacja dotyczy ok. 6,5 tys. odbiorców. Woda jest dostarczana beczkowozami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12627258012606241931)

