Zakłady nielegalnie spalają odpady. Wyniki kontroli szokują
Małopolski inspektorat ochrony środowiska – w ramach pilotażowego programu – przeprowadził kontrole w kilkudziesięciu urządzeń grzewczych wykorzystywanych w tamtejszych zakładach przemysłowych. W zdecydowanej większości z nich nielegalnie spalano odpady.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12679953242606250559)
