Orlen planuje budowę hubu wodorowego w Szczecinie
Orlen ogłosił plany budowy nowej instalacji do produkcji wodoru w Szczecinie, która ma stać się kluczowym elementem rozwoju wodorowej infrastruktury w Polsce. Projekt będzie realizowany przy wsparciu Unii Europejskiej, a koncern już ogłosił zapytanie ofertowe w sprawie inwestycji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11019663122606242029)
