Nowy zakład produkcji wody mineralnej w Świętokrzyskiem
W środę w miejscowości Wełecz, w województwie świętokrzyskim, odbyło się oficjalne otwarcie nowego zakładu produkcji wody mineralnej spółki Uzdrowisko Busko-Zdrój. To ważna inwestycja dla regionu, która ma na celu znaczący rozwój produkcji wody mineralnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18003981992606231930)



