Wodą z basenu podlewają miejskie trawniki
Ostrów Wlkp. wykorzystuje wodę z basenu Olimpijska do podlewania miejskiej zieleni. Zanim trafiła na trawniki, została przebadana, by upewnić się, że jest bezpieczna dla roślin – poinformowała w czwartek PAP prezydent Ostrowa Wlkp. Beata Klimek.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11966771932606242029)
