Pojezierze Gnieźnieńskie wysycha. Demonstracja przed urzędem wojewódzkim
Około 50 osób demonstrowało w piątek 25 września przed Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu, domagając się od wojewody powołania sztabu kryzysowego ws. wysychania Pojezierza Gnieźnieńskiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21340793762606261050)
