Prawie 400 tys. zł. na zagospodarowanie zabytkowej elektrociepłowni Czechnica w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków
Prawie 400 tys. zł zostanie przekazanych na zagospodarowanie zabytkowej elektrociepłowni Czechnica w Siechnicach pod Wrocławiem. Obiekt został zbudowany na przełomie XIX i XX w., przestanie być użytkowany w 2024 r. Wtedy do użytku zostanie oddana nowoczesna elektrociepłownia, która jest budowana tuż obok.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7416330412606242011)
