Wniosek o bon energetyczny można wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej
Od 1 sierpnia br. Poczta Polska umożliwi składanie wniosków o bon energetyczny bezpośrednio w swoich placówkach, wspierając tym samym osoby wykluczone cyfrowo oraz preferujące tradycyjne rozwiązania. Jak poinformował operator, klienci mogą korzystać z około 7,6 tys. lokalizacji pocztowych na terenie całego kraju, aby złożyć wniosek w formie papierowej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5651210302606242213)


