Jacek Sutryk ogłoszony nowym prezesem Związku Miast Polskich
Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia, został nowym prezesem Związku Miast Polskich. Delegaci z miast członkowskich Związku wybrali także jego Zarząd, Komisję Rewizyjną oraz przyjęli kierunki działania na najbliższy rok nowej kadencji samorządowej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21194882072606271019)
