Lublin. Apelacja firmy przewozowej po przegranym z miastem procesie
Firma przewozowa Warbus z Warszawy zapowiedziała we wtorek apelację od wyroku, w którym sąd oddalił jej roszczenia na ponad 6,5 mln zł. Chodzi o dodatkowe wynagrodzenie, którego spółka domaga się od Lublina. Według wyliczeń miasta przyjęcie waloryzacji oznaczałoby wzrost płatności z blisko 114 mln zł w 2016 r. do 214 mln zł w 2022 r.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6494886432606241932)
