Jak skutecznie odzyskiwać cenne składniki ścieków i osadów?
W piątek, 19 kwietnia 2024 r., odbędzie się piąte szkolenie pt.: „”Odzysk substancji ze ścieków i osadów – technologie”, w ramach cyklu warsztatów i szkoleń online dla eksploatatorów oczyszczalni ścieków pod wspólną nazwą TECHNOLOGIE WOD-KAN II edycja, organizowanego przez firmę Abrys we współpracy z wysokiej klasy specjalistami z Politechnik: Warszawskiej, Częstochowskiej i Białostockiej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10217541172606241612)
