Katowice. Duńsko-polska Konferencja Technologii Wodociągowych i Kanalizacyjnych
We wtorek, 19 września br., w Katowicach odbyła się duńsko-polska Konferencja Technologii Wodociągowych i Kanalizacyjnych. Gospodarzem konferencji była spółka Katowickie Inwestycje S.A., w której siedzibie zebrali się przedstawiciele branży z Polski oraz spoza naszego kraju. Gośćmi konferencji byli także naukowcy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14341450272606241622)
