Warszawskie apteki zaleciły wylanie leków do kanalizacji
W ostatnich dniach w stołecznych aptekach nie chciano przyjąć leku w postaci płynnej. Mieszkanka Warszawy, która przyniosła preparat, usłyszała od pracowników dwóch aptek na Woli, że przeterminowane leki w płynie ma wrzucić do domowego kosza albo wylać do kanalizacji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6942032632606241424)
