Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Tag: zakłady przetwarzania

Łącznie artykułów: 2.

Pakuła (Asekol): Myślmy o recyklingu sprzętu, a nie tylko wygodzie [WIDEO]

Pakuła (Asekol): Myślmy o recyklingu sprzętu, a nie tylko wygodzie [WIDEO]

26.05.2026
0

Jak zorganizować nowoczesną fabrykę, która rozmontowuje na części nowoczesną lodówkę, telewizor CRT i... pralkę "Frania"? Przed takim wyzwaniem stoją zakłady przetwarzające zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, który choć jest coraz wygodniejszy w obsłudze, nadal bywa trudny do zrecyklingowania. Podczas 20. Konferencji Recykling ZSEE opowiedziała nam o tym Izabela Pakuła z Asekol PL.

Wyzwania i dokonania. Eksperci komentują 20 lat recyklingu ZSEE

Wyzwania i dokonania. Eksperci komentują 20 lat recyklingu ZSEE

12.05.2026
0

Jak przez 20 lat zmienił się sprzęt elektryczny? Czy rynek jego recyklingu działa tak, jak powinien? Co powinno się zmienić w systemie ZSEE? To najważniejsze pytania, na jakie odpowiadali uczestnicy pierwszego panelu dyskusyjnego podczas 20. Konferencji Recykling Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.

css.php
Copyright © 2026