Wielkopolski wicemarszałek: kupimy nie 10, a może 15 nowych pociągów
Jeśli uda się pozyskać dodatkowe pieniądze, to kupimy łącznie nie 10, a może 15 nowych pociągów - powiedział wicemarszałek woj. wielkopolskiego Wojciech Jankowiak. Zdaniem dr. Michała Beima z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, samorządy powinny śmielej nabywać tabor, np. używany.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9979615372606241237)






