Busko-Zdrój: Wojna o kanalizację, mieszkańcy kontra samorząd
Posesje przy ulicy Kusocińskiego w Busku-Zdroju podczas letnich ulew były zalewane przez ścieki, które płynęły po podwórkach i ulicach. Mieszkańcy chcą złożyć zawiadomienie do prokuratury i CBA. Miasto twierdzi, że ilości wody, jaka spadała latem nie byłaby w stanie przyjąć żadna instalacja, a poza tym ludzie kierują deszczówkę do rur z nieczystościami, co jest nielegalne.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9709762662606241707)

