Mieszkańcy Wrześni dostaną rekompensatę za skażenie wody
Rada Nadzorcza spółki wodociągowej we Wrześni zdecydowała, że mieszkańcy, którzy nieświadomie korzystali w lutym ze skażonej wody w kranach, otrzymają rekompensatę. Nie wiadomo jeszcze w jakiej formie przekazane zostanie zadośćuczynienie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8407018132606232304)


