Minister Michał Kurtyka zachęca do udziału w akcji "Zanocuj w lesie"
Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji "Zanocuj w lesie", a tym samym odpoczynku na łonie natury - mówił w poniedziałek minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka. Program Lasów Państwowych jest prowadzony w całej Polsce od 1 maja.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13749044682606231930)
