Śląskie. W Metropolii pojawiły się 132 nowe solarne biletomaty
Zarząd Transportu Metropolitalnego zakończył montaż na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii 132 nowych solarnych biletomatów. Z urządzeń rozmieszczonych w 41 gminach GZM można już korzystać – podał we wtorek ZTM.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8811604472606241149)



