„Wielkopolskie rozmowy o klimacie” już w piątek 3 czerwca
Zarząd Województwa Wielkopolskiego organizuje już 3 czerwca br. – w formule hybrydowej - ostatnie z czterech wydarzeń w ramach cyklu spotkań konferencyjnych pod nazwą „Wielkopolskie rozmowy o klimacie”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9125495822606251651)
