W Szczecinie bezdomni rozpalili ognisko i uszkodzili wodociąg. Zagrożona sieć gazowa
W piątek, 29 listopada br., pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie powiadomili policję o incydencie, który miał miejsce w komorze pod nasypem kolejowym, w pobliżu jednego ze szczecińskich centrów handlowych. W miejscu tym, osoby bezdomne rozpaliły ognisko. W wyniku tego, uszkodzeniu uległ wodociąg. Zagrożona była również instalacja gazowa.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16218605332606231536)





