Spartakiada Wodociągowców 2022 i „Tenis przy Spartakiadzie”
Po raz kolejny a Poznaniu odbywa się Spartakiada Wodociągowców, w której bierze udział ponad 1,5 tys. osób. Nie ma w Polsce tak dużej konferencji w branży, na którą przyjechałoby aż tyle uczestników. Równolegle w Puszczykowie odbywa się turniej „Tenis przy Spartakiadzie” zorganizowany przez Abrys dla Środowiska, Unisoft i AVK Armadan.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10701606682606260316)
