Akcja „Zbierzmy się do kupy” wznowiona w Katowicach
Pod koniec 2015 r. w Katowicach rozpoczęto walkę z problemem psich odchodów. Inicjatywa, przygotowana przez katowicki magistrat i Stowarzyszenie Instytut Regionalny, jest kontynuowana i odbywa się pod hasłem: „Zbierzmy się do kupy”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18614567612606240305)
