Prawie 1 mln zł dla ceramiki Bolesławiec na kontynuację inwestycji
Ministerstwo Rozwoju poinformowało o zasileniu kwotą blisko miliona złotych Zakładów Ceramicznych Bolesławiec. Pieniądze te trafią na rozbudowę budynku piecowni przedsiębiorstwa, w tym instalacji gazowej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18393007232606241236)
