Posłowie chcą walczyć z plastikiem. Powstał zespół "Zerwij z plastikiem"
Posłowie opozycji powołali zespół parlamentarny "Zerwij z plastikiem". Jego członkowie będą walczyli o ograniczenie użycia plastiku i szybsze wprowadzenie ograniczeń w jego sprzedaży. Na czele zespołu stanęła Agnieszka Pomaska, posłanka PO z Pomorza.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11940427612606271303)
