ZGK w Obszy apeluje o racjonalne wykorzystanie wody
Zakład Gospodarki Komunalnej w Obszy (powiat biłgorajski, województwo lubelskie), zwrócił się do mieszkańców z prośbą o ograniczenie poboru oraz oszczędne i racjonalne korzystanie z miejscowej sieci wodociągowej. Tym razem powodem takiej decyzji nie jest susza lecz prace modernizacyjne w lokalnej hydroforni.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16705172582606231928)
