Siedlce zachęcają do zgniatania plastików przed wyrzuceniem
Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach w ramach kampanii „Siedlce? Naturalnie!” zachęca mieszkańców do zgniatania plastikowych odpadów. Nie wyrzucaj powietrza! - apeluje ZUO. W Siedlcach ustawiono dwie instalacje, które pokazują ile miejsca zajmują odpady zgniecione i niezgniecione.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1973377332606221826)
