Dworzec w Raciborzu oddany do użytku pasażerów
Przebudowywany od połowy 2022 r. dworzec kolejowy w Raciborzu (Śląskie), udostępniono w poniedziałek pasażerom – podała spółka PKP SA. Budynek, prócz głównego zadania obsługi podróżnych, zyskał funkcje kulturalne i społeczne.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3315107752606242200)


