Ponad 460 mln zł dla terenów poprzemysłowych na Śląsku
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego prowadzi nowe nabory projektów europejskich dotyczących ponownego wykorzystania terenów poprzemysłowych, zdewastowanych i zdegradowanych na cele rozwojowe regionu. Wśród kluczowych inwestycji znalazła się m.in. budowa nowej bazy Kolei Śląskich w Gliwicach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7017335882606242013)


