Darmowa komunikacja miejska w Wałczu
W Wałczu od 1 kwietnia będzie darmowa komunikacja miejska. O bezpłatnych przejazdach autobusami zdecydowali samorządowcy na ostatniej sesji rady miasta. ZKM i urząd miasta pracują nad optymalizacją połączeń, zagęszczeniem rozkładu, zwiększeniem liczby przystanków i skróceniem niektórych linii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4471407912606242011)

