Wrzucanie ławek do stawów i kradzieże koszy na śmieci. Wandale atakują tereny zieleni
Ławki, kosze na śmieci i hulajnogi w stawie. Kradzież elementów małej architektury z terenów warszawskich parków i skwerów. To niestety coraz częstszy proceder, jakiego dopuszczają się wandale na terenach zieleni w stolicy. Bieżące usuwanie skutków takich zachowań jest kosztowne, pracochłonne i czasochłonne. Wczoraj ze stawu w Parku Arkadia wyciągnięto przy pomocy ciągnika aż 10 betonowych ławek i 2 kosze na śmieci - poinformował w mediach społecznościowych Zarząd Zieleni m. st. Warszawy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17875650482606242134)
