Warszawiacy chcą płacić mniej za wodę. Oszczędzą 300 zł rocznie?
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie wystąpiło do Państwowego Gospodarstwa Wodnego „Wody Polskie” z wnioskiem o obniżenie ceny za wodę i odprowadzenie ścieków. Nowa, niższa taryfa ma obowiązywać przez trzy lata – do 2021 r.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18740200222606260112)
