Przyszłość systemu ZSEiE w Polsce. Czas przejść od rozliczania tabel do zarządzania surowcami
Jak skutecznie odzyskiwać metale krytyczne i budować niezależność surowcową kraju w oparciu o system ZSEiE? Dwadzieścia lat funkcjonowania systemu gospodarki zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym w Polsce przyniosło ogromny sukces ilościowy, jednak nowoczesne wyzwania unijne wymagają przejścia do fazy jakościowej. Rzeczywiste przetwarzanie elektroodpadów w wyspecjalizowanych zakładach to fundament efektywności gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) i jedyna droga do zatrzymania cennych zasobów w kraju.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3406990082606232304)


