"Nie dogodzisz... Tniesz - źle, nie tniesz - też źle". Dlaczego Warszawa kosi trzy razy w roku?
Właśnie rozpoczęto drugie w tym roku koszenie trawników przyulicznych w Warszawie. Czy koszenie jest konieczne? "To niezbędny dla prawidłowego wzrostu i rozwoju trawników, podstawowy zabieg utrzymaniowy i pielęgnacyjny. Prace te są konieczne również ze względów bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego" - informuje Zarząd Zieleni miasta stołecznego Warszawy. Czym jest zróżnicowany reżim koszenia? I co mieszkańcy Warszawy sądzą o tym rozwiązaniu?
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3736355202606242030)
