Co z toruńskimi odpadami od 1 stycznia? Spotkanie przedstawicieli Torunia i Bydgoszczy z mediatorami już 28 grudnia
28 grudnia 2022 roku odbędzie się spotkanie przedstawicieli Torunia i Bydgoszczy z mediatorami w sprawie zawarcia nowego porozumienia dotyczącego warunków korzystania z Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy – taka decyzja zapadła 21 grudnia 2022 r. podczas posiedzenia Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3186187872606241252)
