Audytorki energetyczne z Ukrainy pojawiły się w rzeszowskim MPWiK
W ramach projektu finansowanego przez Unię Europejską, delegacja 12 audytorek z Ukrainy odwiedziła Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie. Uczestniczkami projektu są pracownice naukowe ukraińskich uczelni, które po powrocie do swojego kraju przekażą zdobytą wiedzę tamtejszym przyszłym audytorom energetycznym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14949118652606242330)

