Regulator cen w odpadach niepotrzebny? "To nie ma racji bytu"
Piotr Szewczyk, przewodniczący Rady RIPOK i z-ca dyrektora ZUOK Orli Staw odniósł się do propozycji wprowadzenia regulatora cen w regionalnych instalacjach przetwarzania odpadów komunalnych (RIPOK) sugerowanej przez Związek Samorządów Polskich. – Jest to zadanie w tej branży niemożliwe do wykonania i nie posiadające racji bytu – ocenia ekspert.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21438170702606251836)
