MFiPR: wydano 18,5 mld zł na zwiększenie dostępności w miejscach użyteczności publicznej
W ciągu pięciu lat na zwiększenie dostępności w miejscach użyteczności publicznej przeznaczono 18,5 mld zł – poinformowało Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Bariery architektoniczne i komunikacyjne usunięto m.in. w urzędach, dworcach czy szkołach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12898012582606250526)
