Wielkopolskie. Zakończenie wydobycia na odkrywce „Tomisławice” w 2026 r. Będą zwolnienia
Na przełomie marca i kwietnia 2026 r. planowane jest zakończenie wydobycia węgla na odkrywce „Tomisławice” – poinformował ZE PAK. Do końca bieżącego roku pracę straci blisko 90 osób.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1383194312606242011)


